Į Vilkpėdės ligoninę hospitalizuojami Vilniaus apskrities gyventojai, kurių gydymą apmoka Vilniaus Teritorinė ligonių kasa.

Ligonis turi turėti šeimos gydytojo arba ligoninės gydančio gydytojo siuntimą.

Pacientai slaugai ir priežiūrai į ligoninę guldomi kai nustatyta galutinė diagnozė ir nereikalingas papildomas ištyrimas.

Prieš patenkant į ligoninę būtina registruotis telefonu (8 5) 233 9284. Tai gali daryti pats ligonis, šeimos narys, šeimos gydytojas, kitos ligoninės gydytojas ar slaugytojas. Svarbu pateikti tikslius kontaktinius duomenis (telefono numerį).Guldymo data ir laikas su pacientu ar jo atstovu suderinami likus 1–3 dienoms iki guldymo į ligoninę. Į mūsų ligoninę atvykusius pacientus, bet dėl sveikatos būklės negalinčius suteikti informacijos ar pasirašyti, turi lydėti paciento atstovas: šeimos narys, teisės aktų nustatyta tvarka raštu įgaliotas asmuo, teismo paskirtas globėjas arba rūpintojas. Atvykęs į Priėmimo ir konsultacijų skyrių pacientas turi pateikti būtinuosius dokumentus: gydytojo siuntimą, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą arba kitą dokumentą su asmens kodu. Ligonio perkėlimą iš Vilniaus miesto stacionarinių gydymo įstaigų į Vilkpėdės ligoninę organizuoja tos ligoninės atsakingas personalas.

PRIĖMIMO IR KONSULTACIJŲ  SKYRIUS

(8 5) 233 9284   (8.00 – 16.30 val.)

Būtina nurodyti:

Paciento vardą, pavardę

Paciento gimimo datą

Nustatytą diagnozę

Kontaktinį telefoną

Apie registracijos patvirtinimą informuosime elektroniniu paštu arba Jūsų nurodytu kontaktiniu telefonu.