Telefonas pasiteirauti ir užsiregistruoti (8 5) 233 9284

                      Administracija      tel. (8 5) 260 8885
                                                     
                                                    
                                                                                                                                                                      
                  

SAVANORIAI – tai asmenys, kurie laisva valia skiria savo laiką, žinias ir patirtį atlikdami naudingą darbą ir neimdami už  tai piniginio atlygio. Atliekamas darbas gali būti labai įvairus, priklausantis nuo žmogaus siekių, norų ir polinkių. Savanoriai gali dalyvauti įstaigos veikloje skleisdami informaciją apie įstaigą, tvarkydami aplinką, tiesiogiai dirbti su pacientais: bendrauti, organizuoti užimtumą, pagelbėti kasdienėje veikloje.

Kiekvienas savanoris, pasitelkdamas asmenines savybes ir gebėjimus, gali padaryti turtingesnį sergančiųjų buvimo ligoninėje laiką. Norintys savanoriauti kviečiami asmeninio pokalbio, kur bus aptariami savanorio lūkesčiai, suteikiama visa veiklai reikalinga informacija. Įstaiga gali sudaryti su savanoriu sutartį, pagal poreikį organizuoti mokymus. Savanoriai supažindinami su įstaigos veikla, darbų sauga, bendravimo su pacientais ypatumais.

Visus, susidomėjusius savanorystės galimybėmis VšĮ Vilkpėdės ligoninėje, kviečiame užpildyti anketą ir kreiptis telefonu +370 645 63 845 į savanorių veiklos kuratorę Eveliną Ragelę (darbo metu nuo 7.30 iki 15.30) arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

 

SAVANORIO ATMINTINĖ (PDF formatu).

SAVANORIO ANKETA (PDF formatu).

SAVANORIO ANKETA (MS WORD formatu).

Kodėl dėvime kaukes?

Parašykite mums

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apklausos anketa