Hospitalizavimo tvarka

Į VšĮ Vilkpėdės ligoninę stacionarizuojami gyventojai iš visos Lietuvos, nepriklausomai nuo jų gyvenamosios vietos.

 
Hospitalizavimo tvarka

Pacientas turi turėti šeimos gydytojo arba ligoninės gydančio gydytojo siuntimą.

Pacientai į VšĮ Vilkpėdės ligoninę stacionarizuojami tada, kai jiems yra nustatyta galutinė diagnozė, nereikia tirti papildomai ir paskirtas gydymas.

Paciento stacionarizavimo data yra derinama iš anksto registruojantis tiesiogiai ligoninėje, telefonu (+370 5) 233 9284 arba el. paštu [email protected].

Tai gali atlikti pats pacientas, jo atstovas, šeimos narys, kitos sveikatos priežiūros įstaigos ar socialines paslaugas teikiančios įstaigos darbuotojas. Registruojantis reikia pateikti tikslius savo kontaktinius duomenis, kad mūsų darbuotojas galėtų su Jumis susisiekti ir suderinti stacionarizavimo datą prieš 1-3 dienas.

Stacionarizavimo metu reikia turėti paciento asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir gydytojo siuntimą stacionarinėms palaikomojo gydymo ir slaugos arba paliatyviosios pagalbos paslaugoms gauti.

Jei pacientas į mūsų ligoninę atvyksta iš namų, tačiau dėl savo sveikatos būklės pats negali suteikti informacijos ar pasirašyti dokumentų, tokiu atveju stacionarizavimo metu jį turi lydėti atstovas arba artimieji.

Jei pacientas į mūsų ligoninę atvyksta iš kitų įstaigų, jo perkėlimą organizuoja tos įstaigos personalas.

PRIĖMIMO IR KONSULTACIJŲ  SKYRIUS

(+370 5) 233 9284   (8.00–16.30 val.)

El. paštas registracijai:  [email protected]

Būtina nurodyti:
Paciento vardą, pavardę
Paciento gimimo datą
Nustatytą diagnozę
Kontaktinius duomenis 
 

Apie registracijos patvirtinimą informuosime Jūsų nurodytu kontaktiniu telefonu arba el. paštu.

Rekomenduojame

Rekomenduojame turėti paciento asmens higienos priemones ir asmeninius daiktus: dantų šepetėlį ir pastą, skutimosi reikmenis, šukas, maudymosi kempinę, rankšluostį, apatinius ir viršutinius drabužius, kojines, patogią avalynę, jei reikia – dantų protezus ir atskirą indą jiems laikyti.

Visus paciento su savimi turimus vertingus daiktus, pinigus ir dokumentus rekomenduojame atiduoti artimiesiems arba perduoti saugoti į ligoninės seifą.