Telefonas pasiteirauti ir užsiregistruoti (8 5) 233 9284
                      Administracija      tel. (8 5) 260 8885                                                      
                      Budintis gydytojas tel. 8 612 20 229
                      Adresas Vilkpėdės g. 3, LT-03151 Vilnius
                      Kodas juridinių asmenų registre 124245322
                      Duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre
                                                    
                                                                                                                                                                      
                  

Įsigaliojus Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo pakeitimo įstatymui (toliau Įstatymas), Vilniaus miesto gyventojai, kurių duomenų apie deklaruotą gyvenamąją vietą arba apie savivaldybę, kurios teritorijoje jie gyvena, nėra Gyventojų registre, teisės gauti išmokas vaikams ir (ar) piniginę socialinę paramą, nepraranda. Dėl šių išmokų jie gali kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinių išmokų skyrių (Kauno g. 3, Vilnius) ir pagal poreikį pateikti pagrindžiančią informaciją apie asmens ekonominius, socialinius ar asmeninius interesus Vilniaus miesto savivaldybėje.

Lietuvos Respublikos šalpos pensijų ir Lietuvos Respublikos tikslinių kompensacijų įstatymuose nustatyta, kad šalpos pensijos ir (ar) tikslinės kompensacijos skiriamos ir mokamos asmenims, kurie Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo nustatyta tvarka yra deklaravę gyvenamąją vietą arba yra įtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

Informuojame, kad Vilniaus miesto gyventojai deklaruoti gyvenamąją vietą gali internetu puslapyje www.epaslaugos.lt arba atvykę į seniūniją, aptarnaujančią tą savivaldybės teritorijos dalį, kurioje gyvena. Šnipiškių seniūnijos gyventojai gyvenamąją vietą deklaruoja Vilniaus miesto savivaldybės Interesantų aptarnavimo skyriuje (Konstitucijos pr. 3, Vilnius).

Dėl įtraukimo į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą reikia kreiptis į gyvenamosios vietos seniūniją, aptarnaujančią tą savivaldybės teritorijos dalį, kurioje asmuo gyvena. Seniūnijose interesantai aptarnaujami: pirmadieniais – ketvirtadieniais 7.30 – 16.30 val., penktadieniais 7.30 – 15.15 val. Pietų pertrauka 11.30 – 12.15 val. Prieššventinėmis dienomis – viena valanda trumpiau.

Seniūnijų adresai ir kontaktai – www.vilnius.lt/seniunijos.

Daugiau apie gyvenamosios vietos deklaravimą Vilniuje – www.vilnius.lt/deklaravimas.

Skiepas nuo COVID-19

Kodėl dėvime kaukes?

Parašykite mums

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apklausos anketa