Kviečiame tapti savanoriais

SAVANORIAI – tai asmenys, kurie laisva valia skiria savo laiką, žinias ir patirtį atlikdami naudingą darbą ir neimdami už  tai piniginio atlygio. Atliekamas darbas gali būti labai įvairus, priklausantis nuo žmogaus siekių, norų ir polinkių. Savanoriai gali dalyvauti įstaigos veikloje skleisdami informaciją apie įstaigą, tvarkydami aplinką, tiesiogiai dirbti su pacientais: bendrauti, organizuoti užimtumą, pagelbėti kasdienėje veikloje.

Kiekvienas savanoris, pasitelkdamas asmenines savybes ir gebėjimus, gali padaryti turtingesnį sergančiųjų buvimo ligoninėje laiką. Norintys savanoriauti kviečiami asmeninio pokalbio, kur bus aptariami savanorio lūkesčiai, suteikiama visa veiklai reikalinga informacija. Įstaiga gali sudaryti su savanoriu sutartį, pagal poreikį organizuoti mokymus. Savanoriai supažindinami su įstaigos veikla, darbų sauga, bendravimo su pacientais ypatumais.

Visus, susidomėjusius savanorystės galimybėmis Vilkpėdės ligoninėje, kviečiame užpildyti anketą ir kreiptis į savanorių veiklos kuratorę medicinos psichologę Nidą Šauklytę, tel. 8 603 32 150, el. p. [email protected], darbo laikas (I-V 7.30-15.30).

SAVANORIO ATMINTINĖ (PDF formatu).

SAVANORIO ANKETA (PDF formatu).

SAVANORIO ANKETA (MS WORD formatu).